O firmie

Zakład krawiecki Skampol funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 41 lat. Przez cały ten czas zdobywamy doświadczenia, poszerzamy swoją ofertę i doskonalimy się, aby oferować Państwu szycie na miarę i usługi krawieckie na najwyższym poziomie.

Firma zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do prawideł rynku, który na przełomie lat '70 i '80 był wyjątkowo trudny. Nie przeszkodziło nam to jednak w osiągnięciu zamierzonego celu. Entuzjazm założycieli i wiara w to, że wszystko jest możliwe - pozwoliły stworzyć stabilną, silną markę, która po dziś dzień funkcjonuje w branży krawieckiej, poszerzając grono usatysfakcjonowanych Klientów na terenie Torunia, w obszarze całego województwa oraz północnej Polski. Kluczową wartością, kultywowaną od dnia rozpoczęcia działalności jest u nas indywidualizm. Potrzeby i preferencje Klientów są na pierwszym miejscu. Dokładamy starań, aby nasza oferta stanowiła harmonijne połączenie najwyższej jakości, wpisanej w Państwa potrzeby oraz atrakcyjnej ceny. Wykorzystujemy w pracy nowoczesny park maszynowy i bogaty wybór najwyższej jakości tkanin krajowych i zagranicznych. A ich dopełnieniem jest wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników – każdy krawiec, który realizuje dla Państwa zlecenia jest profesjonalistą, skupionym na osiągnięciu Państwa założeń.

Zajmujemy się szyciem na miarę i szeroko rozumianym krawiectwem w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą: Szyjemy:

  • garnitury
  • marynarki
  • spodnie
  • kurtki i płaszcze męskie
  • kurtki i płaszcze damskie
  • i wiele innych.