Usługi krawieckie

Oferujemy odzież szytą na miarę według naszych projektów lub wzorów klienta oraz współpracę we wspólnym projektowaniu. Proponowana dla Państwa odzież uwzględnia komfort i wygodę użytkową, styl i elegancję, inspirowaną światowymi trendami mody oraz nienaganną jakość wykonania, zapewniającą długotrwałą satysfakcję z naszych produktów.    

Odzież wykonujemy tradycyjnymi metodami. Wprawna ręka mistrza krawieckiego z wieloletnią praktyką zadba o najdrobniejsze detale i szczegóły, które gwarantują doskonały efekt końcowy. Na każdym etapie współpracy dbamy o Państwa zadowolenie – oferujemy doradztwo w zakresie doboru tkaniny , profesjonalnych porad dotyczących projektu i stylizacji w trakcie przymiarek pozwalających na dopasowanie odzieży do sylwetki – a wszystko to w naszym salonie lub – jeśli tak Państwu wygodniej – we wskazanym przez Państwa miejscu.    

Szyjemy z doskonałej jakości tkanin marki Holland&Sherry – czołowego producenta tkanin wełnianych oraz innych cenionych i sprawdzonych producentów włoskich . Na życzenie szyjemy również z tkanin powierzonych przez klienta.  

Proponujemy Państwu szyte na miarę , garnitury,smokingi ,fraki, surduty, płaszcze męskie, kurtki męskie, togi adwokackie, sutanny, płaszcze damskie, kurtki damskie, kostiumy damskie, spodnie damskie, kostiumy teatralne, kostiumy filmowe.  

Zapraszamy do kontaktu.